• 0 539 354 71 88
  • 0 546 558 06 58
  • Reşadiye Mah. Şinasi Kurşun Cad. 14. Sk. No:12/B Çorlu / Tekirdağ
Alçı Sıva Fiyatları

Alçı Sıva Fiyatları

lçı sıva işlerinde işin fiyatlandırması genelde işin büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Alçı sıva uygulanacak yüzeyin metrekaresi, alçı sıva uygulama tipi, alçı sıvanın ne kadar sürede bitirileceği gibi noktalar, bu işin fiyatlandırmasında önemli noktalardır. Alçı sıva işlerinde fiyatlandırma yaparken bu noktalara dikkat edilmelidir. Fiyat alınacağı zaman metrekare bildirimi yaparak, uygulama tipini seçerek ve ne kadar sürede bitirilmesinin istendiği belirtilerek fiyat alınmalıdır. Bir de bu fiyat birkaç yerden alınacağı için en ucuzu seçmek gibi hatalara da düşülmemelidir. Fiyattan daha önemli olan nokta alçı sıva işini yapacak firmanın bu işte uzmanlığının bulunması ve çalışanların kalifiyesinin yüksek olmasıdır. Bu kurallara uyan firma ile çalışmak önemlidir zira doğru bir alçı sıva uygulaması, yanlış alçı sıva uygulamasından daha az maliyetli olacaktır.

Aksaray Yapı Dekorasyon olarak alçı sıva işlerinde uzman kadromuz ve tecrübemizle hizmet veriyoruz. Alçı sıva yaparken tüm önemli noktalara dikkat ediyor, alçı sıvanın daha iyi gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Alçı sıva uygulamasını titizlikle gerçekleştiriyor ve bu işlem için uygun fiyatlar sunuyoruz. Siz de alçı sıva işleri için Aksaray Yapı Dekorasyon’u tercih ederek kaliteli alçı sıva hizmetini alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp +90 539 354 71 88 Detaylı bilgi için bize yazabilirsiniz.

Çerkezköy Poliüretan Duvar Çıtası

Çerkezköy Poliüretan Duvar Çıtası

Çerkezköy Pölüretan Duvar Çıtası Firması Olarak, Dekoratif açıdan ortamı poliüretan çıta modelleri güzelleştiriyor. Günümüzde kullanımı çok artan bu malzeme hem kullanışlı ...